środa, 17 czerwca 2015

Nowy Kalendarz

Szanowny czytelniku Witaj!

Ostatnimi czasy serfując po internecie, napotykam się na kalendarze dużych twórców. Piszą tam jakie mają plany oraz kiedy są zajęci, a kiedy nie, w taki sposób jest z nimi łatwiej się umówić dogadać, 
Miałem zamiar założyć go już dawno, ale z racji mego lenistwa które mnie opętało przez ostatnie trzy lub cztery miesiące, nie miałem na to ochoty oraz głowy. Ale dziś coś się wydarzyło. Na stronie mojego miasta zauważyłem urzędowy kalendarz. Stwierdziłem: O nie! Toż to tak nie może być że tacy ludzie jak burmistrz mają, a ja nie. Stwierdziłem że coś w tym jest że to wiele pomaga. Założyłem go i zsynchronizowałem kalendarz z telefonu z kalendarzem google. Od dziś jako moi widzowie macie dostęp do mojego kalendarza, w formie pół jawnej. Co rozumiem przez pół jawnej? A rozumiem przez to to, że jako mam też swoje życie prywatne nie chcę wam  udostępniać go z danymi kiedy i o której godzinie co robię. Będziecie mogli tylko zobaczyć publiczne wydarzenia, wydarzenia związane z kanałem, a w pozostałe zajęte chwile, ujrzycie "Zajęty" "Wolny". To powinno ułatwić pracę mi jak i wam, osobą próbującym się że mną skontaktować.

/Pozdrawiam Adrian Fiba

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz