piątek, 14 lutego 2014

Recenzja - Zapałki kowbojskie

Dziś jak wszyscy wiemy Walentynki! Czas wielkiej miłości, i bliskości z inną osobą :D (Chyba za mądrze piszę)
Postanowiłem Nagrać film , a dokładnie recenzję zapałek kowbojskich!
Nie ma co wiele pisać zapałki moim zdaniem świetne!

Zapraszam na film, króciutki tak więc możecie oglądnąć cały ;)

Film

\/

Tu Kliknij

/\

Film


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz