niedziela, 9 lutego 2014

Dopóki oddycham, mam nadzieję!

Witaj! Drogi czytelniku! Zwracam się do Ciebie, tak do Ciebie!
 Na samym początku tego posta chciałbym Cię bardzo serdecznie powitać w mych skromnych progach!
Jak możesz zobaczyć po opisie bloga {tam u góry[/\]}, ten blog jest poświęcony moim doznaniom z survivalem, lasem i outdorem! Nie zabraknie tutaj też spraw nożowych!
Prowadzę także kanał YouTube, dlatego aby być w pełni na bieżąco trzeba śledzić moje poczynania tutaj i na YouTube.  Chciałbym aby ten blog był takim uzupełnieniem mojej działalności w internecie:)
 Opiszę teraz co będzie się tutaj ukazywało i jak często, bo to dla niektórych jest bardzo ważne.
Bardzo chciałbym dodawać tutaj wpisy na temat:
-moich wypraw do lasu, w teren
-moich doznań związanych z survivalem
-recenzje sprzętu, zaczynając od noży a kończąc na sprzęcie elektronicznym stworzonym do tego
-będę tutaj także publikował moje filmy z kanału YouTube, które będę tutaj uzupełniał obszernym opisem
-unboxingi, rozpakowania paczek związanych z tymi tematami
-poradniki, które będą stanowiły znaczną część moich wpisów [zostanie stworzona seria "Przecież możesz to zrobić sam/sama"]
To chyba wszystko o czym chciałbym tutaj pisać ;)
Na pewno coś się jeszcze by znalazło ale patrząc tak z grubsza napisałem chyba o wszystkim :)

Serdecznie zapraszam Cię jeszcze raz do śledzenia tego oto bloga oraz mojego kanału na YT.

Pozdrawiam /Arnold z kanału rzepleśny

 Oto spis ważnych linków :
Link do bloga : Blog-RzepLeśny
Link do mojego kanału YouTube : Kanał YT RzepLeśny


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz